Tam gdzie natura nie radzi sobie z niedoskonałościami twarzy i ciała rozpoczyna swoje działanie medycyna estetyczna reprezentująca zabiegi, które stoją o krok od chirurgii plastycznej. Zabiegi te wykazują znakomite efekty terapeutyczne, bez konieczności hospitalizacji oraz długotrwałego wyłączenia z codziennego życia.

Zabiegi z zakresu medycy estetycznej jakie mogą Państwo wykonać z Naszym Laboratorium ukierunkowane są na działania prewencyjne zorientowane w dużej mierze na profilaktykę starzenia się skóry oraz przywracanie młodości skórze. Ponadto, poza problematyką anti-ageing wykonujemy zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, reagującej na problemy w funkcjonowaniu i wyglądzie skóry, takie jak: przebarwienia posłoneczne, przebarwienia chorobowe oraz potrądzikowe, utrata napięcia skóry, blizny, rozstępy, usuwanie zbędnego owłosienia oraz problem nadmiernej utraty włosów.

Zabiegi medycyny estetycznej mogą stanowić samodzielną terapię oraz mogą zostać uzupełnione o inne zabiegi na twarz lub szyję.

Nasza oferta

Infini - fuzja fal RF+ i terapii mikro-igłowej

Mezoterapia igłowa- kuracja anti-aging

Kwasy Alfa HYCID – odnowienie, odmłodzenie oraz nawilżenie dla skóry© 2013 LADOS.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:: Web-Profit