Każdy z Nas marzy o zgrabnej, jędrnej i smukłej sylwetce. Niestety w dzisiejszych czasach osiągnięcie takiego celu jest coraz trudniejsze. Przyczyną nadmiernego gromadzenia się tkanki tłuszczowej jest dostarczanie organizmowi zbyt dużej ilości energii w stosunku do jej zużycia, niewłaściwa dieta, brak aktywności fizycznej, zażywanie niektórych leków oraz czynniki genetyczne i starzenie organizmu.

Odkładanie się tkanki tłuszczowej przebiega według określonego schematu, ściśle związanego z genami oraz hormonami płciowymi. I tak u kobiet tkanka tłuszczowa odkłada się głównie wokół bioder i ud, a u mężczyzn – na brzuchu i tułowiu. Rozkład tkanki tłuszczowej w okresie pomenopauzalnym u kobiet zmienia się na męski z typową dolegliwością – zanikiem wcięcia w pasie. Oprócz zaburzeń konturów ciała związanych z nadmiarem tkanki tłuszczowej, wraz z wiekiem dochodzi do zwiotczenia skóry oraz pojawienia się rozstępów i cellulitu.

Jedynym rozwiązaniem aby zachować idealną sylwetkę jest kompleksowa, indywidualnie zaplanowana kuracja odchudzająca polegająca na stosowaniu zdrowej, niskokalorycznej diety oraz zażywaniu dużej ilości ruchu.

Przeprowadzając kurację odchudzającą warto skorzystać z zabiegów wspomagających spalanie zgromadzonych przez lata zapasów tkanki tłuszczowej. Dzięki nim można liczyć na szybsze pozbycie się nadmiaru kilogramów, a także oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn i złogów, zmniejszyć obrzęki oraz ujędrnić ciało oraz odżywić i wygładzić skórę.

Nasze zabiegi pozwolą:

  • wymodelować i wysmuklić sylwetkę
  • pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej
  • poprawę mikro-cyrkulacji i przemiany materii
  • oczyścić organizm z toksyn i nadmiaru wody
  • spowolnić proces odkładania się kolejnych komórek tłuszczowych
  • redukcję cellulitu oraz wygładzenie i wzmocnienie skóry
  • pomóc w uzyskaniu idealnej wagi ciała

Pakiety oraz terapie skojarzone

Pakiety oraz terapie skojarzone przeznaczone są dla osób chcących uzyskać jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie. Najlepszym schematem zabiegów jest połączenie dwóch/ trzech różnych zabiegów. Taka kombinacja zabiegów poprawia ogólne funkcjonowanie organizmu, przyspiesza metabolizm, odmładza i ujędrnia ciało, zwalcza cellulit, wyszczupla i modeluje sylwetkę oraz skutecznie przeciwdziała odkładaniu tkanki tłuszczowej.

Pakiety zabiegów dobierane są dla każdej klientki indywidualnie, po fachowej ocenie problemu i dokładnym zapoznaniu się z jej oczekiwaniami. Dzieje się tak dlatego, że nie ma jednej, uniwersalnej metody, która zadziałałaby na każdy organizm identycznie.

Suplementacja

Bardzo ważnym elementem kuracji odchudzających, jest oczyszczenie oraz odżywienie organizmu. Możemy to uzyskać poprzez odpowiednio dobrane suplementy diety.


Zakres zabiegów odchudzających i modelujących ciało

Nasze zabiegi w tej kategorii:

Cocoon Medical CoolTech - wymrażanie komórek tłuszczowych

Carboksyterapia - Mezoterapia igłowa

Exilis – bezinwazyjna liposukcja tkanki tłuszczowej

Biopress – drenaż limfatyczny


© 2013 LADOS.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:: Web-Profit