Zaufaj Nam! Wyrzeźbimy Twoje Ciało!Marzysz o szczupłej sylwetce, ale nie wiesz od czego zacząć?


Jesteś rozczarowany efektami swoich starań i pragniesz zmiany?


Potrzebujesz profesjonalnej porady w zakresie zdrowego żywienia i odchudzania?

Jeśli choć na jedno pytanie padła odpowiedź TAK, mam dla Ciebie skuteczne rozwiązanie:


Program Bądź Fit


Zapraszam Ciebie do swojego świata. Dam motywacje, abyś w jak najkrótszym czasie osiągnął/osiągnęła swój cel, jakim jest smukła sylwetka. Zadbam też o Twoje zdrowie. Ono jest tutaj najważniejsze.


Zapraszam Paweł Widuliński


O mnie;

Pomysł otwarcia Laboratorium Doskonałej Sylwetki LaDoS narodził się w 2006 r. Moim głównym celem było pomaganie w odzyskaniu utraconej szczupłej i zdrowej sylwetki. Obszarem jakim jest zdrowie zajmuję się już od 2002 r. Na początku była to fizjoterapia, później doszła dziedzina, którą jest dietetyka. Moje podejście, do tzw odchudzania zawsze było odmienne, od standardów. Patrzyłem i nadal patrzę na człowieka holistycznie. Dzięki temu mogę pomóc nie tylko w zgubieniu zbędnych kilogramów, ale również w innych zaburzeniach zdrowotnych.

Podstawą ustalenia prawidłowego programu, którego celem jest odzyskanie zdrowej, szczupłej sylwetki, jest wykonanie Kwantowej Analizy Biologicznego Stanu Organizmu ( czytaj ). Dzięki niej uzyskam informacje na temat zaburzeń twojego organizmu, co pozwoli ustalić jak najlepsze rozwiązania dla naszych wspólnych działań.

Moja dewiza brzmi

"Piękno zewnętrzne zależy od piękna wewnętrznego"


Mogę Tobie zagwarantować 100 % efekt jaki sobie postawisz, tylko musimy współpracować i musisz dać Sobie czas.


Już po 28 dniach zobaczysz pierwsze efekty. Może nie będzie to od razu minus 15 kg mniej na wadze, ale zmniejszysz rozmiar ubrań, będziesz miał/miała więcej energii, Twoja skóra nabierze jędrności, ustąpią mniejsze lub większe problemy zdrowotne. 

Chcę Cię tylko uświadomić, że dla mnie nie są ważne kilogramy. Dla mnie liczą się utracone centymetry. Kiedy tracimy bardzo szybko na wadze, to również tracimy na masie mięśniowej, a to nie jest ani zdrowe, ani sylwetka po takiej diecie nie wygląda estetycznie. W czasie prawidłowego programu dietetycznego mięśnie się zagęszczają. Dzięki temu nie tracisz na jędrności ciała.


Osiągnięcie szczupłej sylwetki jest ważne, ale nie wolno zapominać o zdrowiu.


Chcę żebyś również wiedział/wiedziała, że szczupli ludzie mniej chorują.


Prezentuje swoje zdjęcia, pokazujące, że wystarczy tylko 28 dni, aby osiągnać wymarzony efekt.

Tak Więc,

Jeśli czujesz, że mógłbym Ci wskazać drogę do osiągnięcia smukłej, zdrowej sylwetki, zapraszam do kontaktu. Będzie mi niezmiernie miło jak przyjdziesz do mnie na krótką rozmowę, na której postaram się przekonać Ciebie, że trafiłeś w dobre ręce.

Jeśli będzie taka konieczność, mój zespół specjalistów dobierze dla Ciebie odpowiednie zabiegi, które przyspieszą osiągnięcie przez Ciebie postawionego celu.


TY + JA = SUKCES

Zapraszam

Paweł Widuliński


tel 22 616 08 49 / 530 693 204

© 2013 LADOS.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:: Web-Profit