Zespół Laboratorium Doskonałej Sylwetki LaDoS

Anna Szatkowska - rehabilitantka - masażystka, specjalizująca się w zakresie zabiegów na ciało. Certyfikowana specjalistka, uczestniczka wielu szkoleń dotyczących zabiegów: Icoon, Exilis, EatSkinShock, Focus RF+, Mezoterapii igłowej i Karboksyterapii oraz Infini.
Związana z Laboratorium LaDoS od dnia otwarcia w 2006 r.Anna Cegielska - specjalistka w zakresie zabiegów na ciało. Certyfikowana uczestniczka wielu szkoleń dotyczących zabiegów: Icoon, Exilis, EatSkinShock, Focus RF+, Mezoterapii igłowej i Karboksyterapii oraz Infini. Związana z LaDoS od dnia otwarcia w 2006 r.

Edyta Jędrzejewska - ekspert w zakresie wysoce zaawansowanych protokołów zabiegowych na twarz. Certyfikowana specjalistka, uczestniczka wielu szkoleń dotyczących zabiegów: Exillis, Focus RF+, Zaffiro, HydraFacial, Intraceuticals, Mezoterapii igłowej, Termokoagulacji, kuracji laserem Clear&Brilliant, Infini, eksfoliacji kwasami. Dwukrotna zdobywczyni nagrody przyznawanej przez  firmę Kosmoproof - "Specjalista Intraceuticals". Związana z Laboratorium LaDoS od dnia otwarcia w 2006 r.


Magdalena Brzozowska - rehabilitantka - masażystka, specjalizująca się w zabiegach na ciało. Certyfikowana specjalistka, uczestniczka wielu szkoleń dotyczących zabiegów CoolTechnology, Kapsuła Power Slim Studio, Maximus TriLipo Med, Infini.
Związana z Laboratorium LaDoS od 2008 r.

Sandra Siemaszkiewicz
- specjalistka w zakresie zabiegów na twarz oraz ciało. Certyfikowana specjalistka, uczestniczka wielu szkoleń dotyczących zabiegów: Maximus TriLipo Med, Zaffiro, kuracji laserem Clear&Brilliant, Exilis, Intraceuticals, Infini, HydraFacial, Mezoterapii igłowej w leczeniu wypadania włosów.
Związana z Laboratorium LaDoS od 2008 r.
Paweł Widuliński - Kreator Zdrowia, diagnosta, naturopeuta, doradca dietetyczny, rehabilitant-masażysta, założyciel Laboratorium LaDoS w 2006 r. Certyfikowany specjalista, uczestnik wielu szkoleń dotyczących różnorodnych form masażu oraz rehabilitacji. Ekspert w dziedzinie odchudzania przy zastosowaniu programów dietetycznych: Cellreset, Vianesse, Andre Zagozda. Jako pierszy w Polsce zapoczątkował praktykę łączenia programu dietetycznego CellReset z zakresu nowoczesnych technilogi. Jest jedną z pierwszych osób, która przeprowadziła na sobie program dietetyczny CellReset. W swojej pracy wykorzystuje również wiedzę z zakresu medycyny chińskiej. Specjalista diagnozy organizmu metodą kwantową. Natalia Płocharczyk - obsługa klienta, wykonywanie zabiegów na ciało, związana z LaDoS od 2014 r
.


Współpracujemy z dwoma wybitnymi specjalistkami w swoich dziedzinach.

Krystyna Zrażewska - Trener Personalny

Trzykrotna Złota medalistka Mistrzostw Polski oraz Wicemistrzyni Świata w kat. Ms. Shape .

Swoją przygodę z treningiem siłowym Krystyna rozpoczęła 13 lat temu licząc od pierwszych wizyt w profesjonalnym klubie sportowym, jednak zamiłowanie do sportu narodziło się w niej dużo wcześniej...

Krystyna jest przekonana o tym, że sport odmienia życie i przekazuję tę wiedzę swoim podopiecznym. Sama jest najlepszym przykłądem na to, że wysiłek fizyczny wzmacnia nie tylko ciało ale także i psychikę...
fot. Dariusz Stawski

Jak sama mówi: "Sport odmienił moje życie i całkowicie ukształtował charakter. Z nieśmiałej i zakompleksionej młodej dziewczyny, wytrenował kogoś , kogo lubię i akceptuję… kogoś kto wie, ze wszystko jest możliwe, dzięki ciężkiej i uczciwej pracy… determinacji, wierze oraz czystym intencjom. Tych wartości nie można kupić, nie można ich też nabyć z dnia na dzień…dlatego są tak cenne i dlatego warto „zarażać” tą energią ludzi, by żyło się wszystkim lepiej.

Mam nadzieję, ze Ty również spróbujesz, dasz sobie szansę i obiecasz jedynie nie poddać się już na starcie…. a gwarantuje Ci, że kiedyś o mnie wspomnisz i podziękujesz w duchu :-)."

....Potwierdzeniem tych słów sa zdobyte przez Krystynę m.in trzy Złote Medale na Mistrzostwach Polski oraz Brązowy Medal Mistrzostw Świata, a także ( co uznaje za znacznie większe osiągnięcie), szereg zadowolonych podopiecznych, część których opinie możecie przeczytać na jej stronie www.befitwoman.com.pl

Krystyna zajmuje się również fotomodelingiem a także bierze udział w eventach sportowych. Motywuje swoją postawą innych i pokazuje, że zawsze warto o siebie walczyć nie zważając na przeciwności losu.

© 2013 LADOS.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:: Web-Profit