JESTEŚMY   Z   WAMI   PONAD  10  LAT!

Dobre samopoczucie jest podstawą poprawnego funkcjonowania. Jeśli nasz organizm pozbawiony jest energii, tracimy chęć do działania. Z doświadczenia wiemy, że negatywny wpływ na nasze samopoczucie ma również to jak wyglądamy i to co jemy. Nasza samoocena spada w przypadku otyłości i ogólnego zaniedbania w postaci złej kondycji skóry, włosów, paznokci.

LaDoS powstało z myślą o osobach, które chcą zmienić swoje życie. Od 2006 roku przekazujemy Klientom wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania, skutecznych programów odchudzających oraz poprawiających stan zdrowia, a także upiększania za pomocą nowoczesnych technologii.

Systematyczna praca nad sobą pod okiem specjalistów pozwoli zobaczyć efekty na zewnątrz w postaci wzrostu jędrności skóry, zniwelowania uporczywego cellulitu, a także pozbycia się nadmiaru zbędnych kilogramów oraz centymetrów.

Służymy pomocą osobom:

  • które zmagają się z otyłością, zbędnymi kilogramami, ale nie wiedzą jaką zastosować kurację wyszczuplającą,
  • dla osób, którym trudno wytrwać w początkowej fazie diety,
  • dla osób świadomych swojego wyboru, pragnących zmienić swoje nawyki żywieniowe,
  • dla osób, które wiedzą, że szczupła sylwetka to nie tylko wizytówka, ale też świetne samopoczucie i duża dawka energii

Oprócz kuracji i zabiegów modelujących sylwetkę, zadbamy również o kompleksową regenerację skóry twarzy. Oferta jaką dysponujemy w tym zakresie jest bardzo szeroka.

Przeniesiemy Cię w Inny Świat Piękna

(facebook)

© 2013 LADOS.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:: Web-Profit