Przed zabiegiem liposukcji lub lipolizy iniekcyjnej

Częstą praktyką polecaną przez lekarzy przed wykonaniem zabiegu odsysania tkanki tłuszczowej oraz lipolizy iniekcyjnej, jest przygotowanie miejsca zabiegowego. Takie działanie wpływa na skuteczniejsze i mniej problematyczne przeprowadzenie zabiegu. Takim zabiegiem jest drenaż limfatyczny na zasadzie masażu próżniowego.

Polecamy:

Drenaż limfatyczny- zabieg na zasadzie masażu uciskowego. Jedyny zabieg polecany również osobom mającym problemy z żylakami oraz pękającymi naczynkami.


Co robić po liposukcji lub lipolizie iniekcyjnej?

Wymienione zabiegi pozwalają na pozbycie się miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wiążą się jednak z tym pewne problemy, które mogą wystąpić:

  • nierówności, grudki pozostałej tkanki tłuszczowej
  • luźna skóra
  • obrzęki

Dużym błędem, jest pozostawienie i nic nie robienie z tymi pozostałościami. Takie postępowanie może doprowadzić do niezadowolenia i braku oczekiwanych efektów. Aby tego uniknąć zachęcamy do stosowania odpowiednich zabiegów oferowanych w naszym Laboratorium:

Drenaż limfatyczny - drenaż jest podstawowym zabiegiem. Udrażnia, opróżnia główne węzły limfatyczne, naczynia limfatyczne, oczyszcza układ limfatyczny z produktów przemiany materii, likwiduje obrzęki. Zabieg może być wykonywany już następnego dnia po odsysaniu tkanki tłuszczowej.

Eat SkinShock - jeden z najlepszych zabiegów służących do rozbijania pozostałości, grudek oraz stwardniałej i zastarzałej tkanki tłuszczowej. Wygładza powierzchnię skóry, pozbawiając ją nierówności, wpływa na odbudowę kolagenu i w ten sposób likwiduje efekt luźnej skóry, w bardzo szybki sposób wpływa na usunięcie cellulitu.

Focus RF+ - likwiduje efekt luźnej skóry. Focus wykorzystuje technologię fal radiowych, które w bardzo skuteczny, bezbolesny sposób eliminują efekt luźnej skóry. Wpływ ciepła na skórę powoduje odbudowę, skrócenie i powstanie nowych włókien kolagenowych.

Zaffiro - jeden z najbardziej skutecznych zabiegów do zagęszczania skóry. Zaffiro wykorzystuje laser  podczerwony, który przekazywany jest przez szlachetne szkło szafirowe. Kolagen zawarty w skórze ulega progresywnej regeneracji.

Ważne:

  • po zabiegach lipolizy iniekcyjnej oraz liposukcji, miejsce poddane zabiegowi jest obolałe, rozgrzane i obrzęknięte, dlatego aby wykonać prawidłowy i skuteczny drenaż limfatyczny nie można tego miejsca dodatkowo rozgrzać, ponieważ zostanie  pogorszymy odpływ chłonki i czas rekonwalescencji będzie dłuższy.

Aby uniknąć wyżej wymienionych problemów związanych z wymienionymi metodami redukcji tkanki tłuszczowej, polecamy nieinwazyjne zabiegi z Naszej oferty. Na efekty może trzeba troszkę dłużej zaczekać, ale są to zabiegi bezbolesne i całkowicie bezpieczne, co nie jest bez znaczenia dla naszego zdrowia.


Polecamy zabiegi do trwałej redukcji tkanki tłuszczowej:


Należy zdać sobie również sprawę, z tego, że jednym z najważniejszych elementów redukcji tkanki tłuszczowej jest przeprowadzenie diety.

W Naszym Laboratorium polecamy sprawdzone oraz bardzo skuteczne programy dietetyczne.

Jeśli jednak zdecydujesz się na liposukcję lub lipolizę to pamiętaj, że ....

Pozbycie się tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji oraz lipolizy to dopiero początek do uzyskania Twojej wymarzonej sylwetki.

© 2013 LADOS.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja:: Web-Profit